Web Releases (10.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд
