Web Releases (10.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Release notes
ar: ملاحظات النسخة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Archive
ar: الأرشيف

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Content queue
ar: طابور المحتوى

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
