Web Releases (10.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too
