Web Releases (10.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси
