Web Releases (10.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Release notes
ca: Notes de versió

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Archive
ca: Arxiva

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
