Web Releases (10.0.0) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Releases
de: Veröffentlichungen

en: Release notes
de: Versionshinweise

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Default
de: Standard

en: Archive
de: Archiv

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Content queue
de: Inhaltswarteschlange

en: Sort by
de: Sortierung

en: Product
de: Produkt

en: Products
de: Produkte

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Release
de: Veröffentlichung

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
