Web Releases (10.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
