Web Releases (10.0.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Archive
he: ארכיון

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
