Web Releases (10.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық
