Web Releases (10.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Release
kn: ಬಿಡುಗಡೆ
