Web Releases (10.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
