Web Releases (10.0.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
