Web Releases (10.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha
