Web Releases (10.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Releases
te: విడుదలలు

en: Release notes
te: విడుదల నోట్సు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Release
te: విడుదల

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
