Webshare (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Libraries
af: Biblioteke
