Webshare (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Style
bs: Stil
