Webshare (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Full
el: Πλήρες

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Style
el: Στυλ

en: Product types
el: Τύποι προϊόντος

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
