Webshare (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
