Webshare (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Full
sk: Plný

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Style
sk: Štýl

en: Product types
sk: Typy produktov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
