Webshare (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Display title
gl: Amosar título

en: Full
gl: Completo

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Style
gl: Estilo

en: Product types
gl: Tipos de produto

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
