Webshare (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Full
az: Tam

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Style
az: Stil
