Webshare (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
