Webshare (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
