Webshare (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Style
cy: Arddull
