Webshare (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Left side
da: Venstre side

en: Right side
da: Højre side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Visibility
da: Synlighed

en: Display title
da: Display titel

en: Full
da: Fuld

en: Alignment
da: Justering

en: Style
da: Typografi

en: Product types
da: Produkttyper

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
