Webshare (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Left side
fi: Vasen sivu

en: Right side
fi: Oikea sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Full
fi: Kokonainen

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Style
fi: Tyyli

en: Product types
fi: Tuotetyypit

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: View modes
fi: Näyttötavat

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
fi: Määritä sivut käyttämällä niiden polkuja. Syötä yksi polku per rivi. '*'-merkki on korvausmerkki. Esimerkkinä polku %user-wildcard on jokaisen käyttäjän oma sivu. %front on etusivu.
