Webshare (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Left side
he: צד שמאל

en: Right side
he: צד ימין

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Full
he: מלא

en: Alignment
he: יישור

en: Style
he: סגנון

en: Product types
he: סוגי מוצרים

en: Libraries
he: ספריות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: View modes
he: מצבי תצוגה
