Webshare (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Style
hr: Stil

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
