Webshare (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Left side
ja: 左サイド

en: Right side
ja: 右サイド

en: Custom
ja: カスタム

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Full
ja: すべて

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Style
ja: スタイル

en: Product types
ja: 商品タイプ

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: View modes
ja: ビューモード

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ja: パスでページを指定します。1行に1つのパスを入力してください。'*' の文字はワイルドカードです。%user-wildcard とした場合はすべてのユーザーページが対象となります。%front はフロントページを表します。
