Webshare (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
