Webshare (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Right side
lv: Labā puse

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Full
lv: Pilns

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Style
lv: Stils

en: Product types
lv: Preces veidi

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: View modes
lv: Skatu režīmi
