Webshare (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन
