Webshare (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Left side
ru: Левая сторона

en: Right side
ru: Правая сторона

en: Custom
ru: Собственная

en: Visibility
ru: Видимость

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Full
ru: Полный

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Style
ru: Стиль

en: Product types
ru: Типы товаров

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: View modes
ru: Режимы отображения

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ru: Укажите адреса страниц. Укажите по одному адресу на строку. Знак '*' означает любой набор символов после него. Например, путь %user-wildcard страницы всех пользователей. %front - главная страница.
