Webshare (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Custom
tr: Özel

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Full
tr: Tam

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Libraries
tr: Kütüphaneler

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: View modes
tr: Görüntüleme kipleri

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra tek bir yol girin. Yıldız '*' joker karakterdir. Örnek bir yol olarak, her kullanıcı sayfası için %user-wildcard yolu verilebilir. %front, ön sayfadır.
