Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Send
af: Stuur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: Screenshot
af: Skermskoot

en: - All -
af: - Alle -
