Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Send
be: Адаслаць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
be: Дадзеныя не могуць быць захаваныя, таму што канчатковы шлях %destination няправільны. Прычынай гэтага можа быць няправільнае выкарыстанне функцыі file_save_data() ці прапушчана цякучая абгортка.
