Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Tags
cs: Štítky

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Apply
cs: Použít

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: Offset
cs: Posun

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
cs: Data nemohla být uložena, neboť cíl %destination je neplatný. Toto může být způsobeno špatným použitím file_save_data() nebo chybějícím obalem proudu (stream wrapper).

en: Asc
cs: Vzestupně
