Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (32 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Tags
cy: Tagiau

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Page
cy: Tudalen

en: Send
cy: Anfon

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Screenshot
cy: Siot Sgrin

en: Offset
cy: Ongli

en: The file could not be uploaded.
cy: Ni ellir llwytho'r ffeil i fyny.

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
