Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Summary
da: Resumé

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Apply
da: Udfør

en: Screenshot
da: Skærmbillede

en: Offset
da: Forskydning

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Highlight
da: Fremhæv

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
da: Data kunne ikke gemmes fordi destinationen %destination er ugyldig. Det kan skyldes forkert brug af file_save_data() eller en manglende stream wrapper.

en: Asc
da: Stigende

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
da: Data kunne ikke gemmes fordi destinationen er ugyldig. Mere information er tilgængelig i system-loggen.

en: Website feedback
da: Site feedback
