Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Apply
eu: Ezarri

en: Screenshot
eu: Pantaila-argazkia

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
