Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Send
gl: Enviar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Apply
gl: Aplicar

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: Offset
gl: Desprazamento

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
gl: Os datos non puideron ser gardados porque o destino %destination é inválido. Esto puido ser causado por un uso incorrecto de file_save_data() ou a falta dun contenedor de fluxo.
