Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Send
gu: મોકલો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
