Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Offset
he: היסט

en: The file could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Website feedback
he: משוב על האתר
