Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Tags
hu: Címkék

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Offset
hu: Eltolás

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
hu: Az adatok nem menthetőek, mert %destination könyvtár érvénytelen. Ezt gyakran a file_save_data() nem megfelelő használata okozza, vagy egy hiányzó stream wrapper.

en: Asc
hu: Növ

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
hu: Az adatot nem lehet menteni mert a cél érvénytelen. További információ található a rendszernaplóban.

en: admin page
hu: adminisztrációs oldal

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
hu: %name fájlmezőhöz tartozó %directory feltöltési könyvtár nem hozható létre vagy nem hozzáférhető. Emiatt az újonnan feltöltött fájlt nem lehet ebbe a könyvtárba menteni és a feltöltés meg lett szakítva.
