Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Tags
is: Efnisorð

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Send
is: Senda

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Screenshot
is: Skjámynd

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
