Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
jv: Datané ora bisa disimpen jalaran direktori sing dituju %destination ora sah. Iki sering disebabaké sākā berkas file_save_data() sing ora bener utāwā alamat memori sing ilang.

en: Asc
jv: Urut Maju
