Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: Offset
lv: Atkāpe

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni
