Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
nn: Data vart ikkje lagra fordi målet %destination er ugyldig. Årsaken kan vera feil bruk av file_save_data() eller manglande «stream wrapper».
