Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
