Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
pl: Dane nie mogły być zapisane ponieważ lokalizacja docelowa %destination jest nieprawidłowa. Może być to spowodowane niepoprawnym używaniem funkcji file_save_data() lub brakującym interfejsem strumieniowym.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
pl: Dane nie mogły zostać zapisane ponieważ miejsce docelowe jest niepoprawne. Więcej informacji jest dostępnych w logu systemowym.

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików %directory dla pola %name nie mógł zostać utworzony lub jest niedostępny. W konsekwencji tego niedawno dodany plik nie mógł zostać zapisany w tym katalogu a cały proces wysyłania plików został anulowany.
